Skip to main content

Gelin Eksik Parçayı Tamamlayalım

HR IBC; Global dünyanın işgücü ve eğitim ihtiyacına ırk, dil, din ve cinsiyet farkı gözetmeksizin bütüncül çözümler üretmeye çalışan ve bu çözümleri mümkün olduğunca şeffaf ve modern bir biçimde uygulayan Türk- Alman ortaklığıyla kurulmuş, tüm meslek gruplarındaki profesyonellerin güvenilir insan kaynağı ağıdır.

HR IBC’nin asıl hedefi;

Uluslararası çalışma rejiminin pandemi sonrası kaynak ihtiyacının ve bireylerin yeni bir yaşam hayalinin en etkin biçimde bir araya gelmesi için her iki aktöre rehberlik etmektir.

Hedef çalışmasını Dünya’nın en gelişmiş ekonomilerinden olan Almanya üzerine kurgulamış olan HR IBC; insancıl bakış açısı mottosuyla meslek profesyonellerinin Almanya’daki iş imkanları ile bir araya gelmesi için danışmanlık hizmeti veren disiplinli profesyonellerden oluşan bir ekiptir.

HR IBC bu amaç doğrultusundaki rehberliğini;

Uluslararası hukuk, ticaret hukuku, iş hukuku alanlarında uzman avukatlar; sektör analizleri ve iş geliştirme konularında uzman mühendisler ve pazarlama yöneticileri ve insan kaynakları konusunda deneyimli Türk ve Alman yönetim ofislerinde oluşan profesyonel bir ekiple yürütmektedir.

whatsapp